Komunikacja

Komunikacja marki
Łączymy świat marki z różnymi grupami odbiorców. Pokazujemy to, co w produktach najlepsze i wokół tego staramy się budować ciekawe historie. Zależy nam, żeby odpowiednie treści trafiały do odpowiednich ludzi, we właściwym miejscu i czasie. Doskonale orientujemy się w wielu metodach komunikacji i sposobach budowania zaangażowania jakie daje współczesny świat.
PR korporacyjny
Wspieramy przedsiębiorstwa w strategicznym zarządzaniu ich wizerunkiem i pomagamy w realizacji różnych projektów komunikacyjnych. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze zarządzana reputacja często stanowi o przewadze konkurencyjnej. Dla polskich i zagranicznych firm opracowujemy całościowe strategie komunikacyjne mające u podstaw odpowiedzialność i zrozumienie.
Media relations
Mamy głowę do tego, żeby ciekawie i sprawnie opowiadać historie naszych klientów. Wypracowane przez ponad dekadę partnerskie relacje z dziennikarzami to realna wartość z której staramy się umiejętnie korzystać. To jedna z naszych najważniejszych kompetencji. Naszym celem jest, żeby przygotowywane przez nas treści były cenionym źródłem informacji, począwszy od lifestylowych media alertów, a skończywszy na opracowaniach bazujących na twardych danych raportowych.