Social media

Czym się zajmujemy
Opracowujemy strategie social mediowe i realizujemy je. Zarządzamy kanałami w mediach społecznościowych. Tworzymy treści - copywriting, grafiki, animacje i wideo. Zarządzamy budżetami reklamowymi. Prowadzimy działania z influencerami.
Co nas wyróżnia
Wiemy co, gdzie, jak i kiedy mówić o naszych klientach. Tworzymy plany obecności w mediach społecznościowych, które są dostosowane do strategii marek, konceptów marketingowych czy konkretnych wydarzenie. Stawiamy na pomysły i nie ograniczamy się do konkretnych narzędzi czy rozwiązań technicznych. Wiemy, jak prowadzić profile skupiające kilkunastotysięczne społeczności. Wiemy też, jak budować je od zera.
Treści
Żeby dobrze opowiadać czyjeś historie, trzeba umieć słuchać, a potem o nich rozmawiać, pisać i pokazywać je. Angażujemy kreatywnym contentem i tworzymy formaty graficzne, animacje, wideo i GIF odpwowiednie na Facebook'a i Instagrama. Piszemy teksty odpowiadające charakterowi i stylowi marki, albo danego wydarzenia.
Influencerzy i ambasadorzy
W zarządzaniu wizerunkiem w mediach społecznościowych zręcznie wykorzystujemy potencjał dobrze dobranych influencerów, youtuberów i liderów opinii. Znamy specyfikę ich działalności, najsilniejsze strony, insighty ich widowni i oczekiwania finansowe. Z wyczuciem rekomendujemy tych, którzy będą w stanie dotrzeć z wiarygodnymi przekazami do grupy odbiorców.