Kim jesteśmy

Jesteśmy niezależną agencją PR. Specjalizujemy się w całościowej obsłudze komunikacyjnej i marketingowej. Od 10 lat planujemy, tworzymy i zarządzamy komunikacją, która ma znaczenie. Znaczenie, które wpływa na świadomość odbiorców, prowokuje i daje podstawę dla zbudowania reputacji marek, organizacji i inicjatyw. Działamy dla lokalnych i międzynarodowych marek.

Monika Majcher

Założyciel

W odróżnieniu od wielu pijarowców, potrafi także słuchać. Nieprzejednana i uparta w kwestiach planowania, strategii i jakość wykonywanej pracy. Nie wchodzi w projekty, w których trzeba pisać coraz mniej poważne teksty i robić coraz brzydsze kreacje. Od lat powtarza, że najważniejsi są ludzi – ci dla których pracuje, i ci z którymi pracuje. Doskonale radzi sobie z presją. Wierzy w proste i jasne zasady. W PR i marketingu od 13 lat. Pracowała m.in. dla HTC, Polskiej Rady Biznesu, BNP Paribas Real Estate, Kulczyk Silverstein Properties, RB, Legii Warszawa, ZF Unia, kampanii społecznej "Położna na Medal".

Piotr Majcher

Konsultant

Dużo mówi o strategii i komunikacji. A kiedy o nich nie mówi, to myśli. Prowadził projekty dla wielu polskich i zagranicznych klientów. Żyje ze świadomością, że zawsze znajdzie się ktoś, kto zrobi to taniej i gorzej do niego. Doświadczony w przeciwdziałaniu sytuacjom kryzysowym. Na swoim koncie ma projekty dla m.in. BNP Paribas Real Estate, Kulczyk Investment, ARS Retail, Polenergii, Autostrady wielkopolskiej, PEKAES'u, Legii Warszawa.