Strefa kibica HTC na Krakowskim Przedmieściu

Czas: Maj 2015

 

W ramach finału Ligi Europy powstała strefa kibica HTC na Krakowskim Przedmieściu. Przez dwa dni na strefie odbywały się różne aktywności dla fanów piłki nożnej. Pokazy piłkarskich trików w wykonaniu Przeka Miszczaka i Pawła Kwita, mistrzów freestyle’u. Na strefie można było wykonać grawer na telefonach HTC z serii One. Gościem specjlanym strefy był Jerzy Dudek, były golkiper m.in Liverpoolu  Realu Madryt. Projektant, Maciek Sieradzky, ambasador HTC zaprojektował specjalnie na to wydarzenie limitowaną kolekcję koszulek.

W ramach działań wspierających komunikację do współpracy zostali zaproszeni youtuberzy Hej łobuzy, którzy mieli do zrealizowania wyzwanie od HTC. Fani youtuberów mogli spotkać ich również na strefie HTC. Na strefie powstało również studio sportowe, w którym zaproszeni dziennikarze na bieżąco relacjonowali wydarzenia ze Stadionu Narodowego.

 

Zadaniem agencji było stworzenie koncepcji strefy – od pomysłu, wizualizację, po realizację, w tym ścisła współpraca z UEFA. Organizacja atrakcji na strefie, kooperacja z partnerami strefy – koordynacja działań na strefie i organizacja konkursów. Organizacja spotkania z Jerzym Dudkiem. Prowadzenie biura prasowego i komunikacji w social mediach.